Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier jakości

  • Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Dzierżoniów, Wałbrzych (okolice), Ząbkowice Śląskie (okolice), Świdnica (okolice)

    O FIRMIE

    Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

    Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
    Przyszłość jest teraz.

    GŁÓWNE ZADANIA

    • Kontrola procesu reklamacji i zapewnienie terminowego wykonywania działań korygujących w celu wyeliminowania niezgodności i ich przyczyn
    • Analizę kluczowych dla organizacji wskaźników jakościowych oraz definiowanie planów poprawy do wyeliminowania powstałych niezgodności w całym strumieniu wartości
    • Tworzenie procedur jakościowych i planów kontroli
    • Wspomaganie uruchomień nowych produktów i procesów i udział w ich walidacji
    • Współpracę z działem produkcji, inżynieryjnego i logistyki w celu poprawy jakości procesów i produktów

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Quality Engineera w firmie produkcyjnej
    • Doświadczenie z kontrolą procesów produkcyjnych
    • Znajomość j. angielskiego
    • Znajomość wymagań normy ISO9001
    • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
    • Komunikatywność
    • Samodzielność
    • Znajomość MS Office

    OFERUJEMY:

    • Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie.
    • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
    • Szeroki pakiet socjalny ( bony świąteczne, prywatna opieka medyczna, Family Day).
    • Stołówka pracownicza.
    • Prywatna opieka medyczna, karta lekowa.
    • Dofinansowanie obiadów.
    • Dostęp do wiedzy i szkoleń - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
    • Dofinansowanie do studiów.
    • Kursy językowe (język angielski i niemiecki) finansowane w 100%.

    Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres spółki:

    Hoffman Schroff Poland Sp.z.o.o
    ul. Strefowa 10
    58-200 Dzierżoniów

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.nvent.com/

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hoffman Schroff Poland Sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]