Oferta pracy

Inżynier Jakości Fuel Systems

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu

  • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D)

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu różnych narzędzi jakościowych (Shainin, Six Sigma)

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan) i tworzeniu instrukcji pracy

  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji

  • Udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu

  • Uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian)

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive)

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Praktyczna znajomość narzędzi: Control Plan, Flow Diagram, FMEA, MSA, PPAP, 8D, 5Why

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników