Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

GRUPA PRZEMYSŁOWA BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GRUPA PRZEMYSŁOWA BALTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na Ostrowiu 15/20

Gdańsk

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji jakościowej w oparciu o dostarczone dokumenty klienta oraz ustalone przepisy i regulacje.
  • Zapoznawanie się z powierzoną dokumentacją techniczną i specyfikacją, przepisami towarzystw klasyfikacyjnych i wymaganiami klienta.
  • Przygotowywanie wewnętrznych wytycznych i procedur w oparciu o przekazaną dokumentację techniczną, specyfikację, przepisy towarzystw klasyfikacyjnych i wymagania klienta. Rozkolportowywanie ich po komórkach organizacyjnych biorących udział w projekcie.
  • Sprawdzanie czy stworzone i rozkolportowane procedury zostały wdrożone do realizacji i czy są realizowane w sposób prawidłowy.
  • Zarządzanie zapisami z obszaru kontroli jakości, tworzenie raportów, prowadzenie statystyk i analiz niezgodności celem definiowania działań korygujących i podnoszących jakość wyrobów.
  • Raportowanie i analiza kosztów złej jakości oraz prowadzenie nadzoru nad procesami reklamacyjnymi i wszystkimi składowymi w nie wchodzącymi.
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń z tematyki złej jakości, sposobów ich ewaluacji i eliminacji oraz z ogólnej tematyki poziomów jakości.
  • Branie bezpośredniego udziału w audytowaniu komórek wewnętrznych organizacji jak i podczas audytów zewnętrznych poprzez przedstawianie i opisywanie dokumentacji systemu zarządzania jakości prowadzonych projektów.
  • Branie czynnego udziału podczas przeglądów systemów zarządzania jakością oraz re-certyfikacji przedsiębiorstwa na zgodność z systemami ISO.
  • Staranne i należyte wykonywanie obowiązków oraz innych poleceń przełożonego związanych z posiadanymi kompetencjami i umiejętnościami.
  • Przestrzeganie procedur i instrukcji Systemów Zarządzania.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli jakości lub systemów zarządzania jakością.
  • Dobra znajomość metodologii APQP, systemów zarządzania i narzędzi jakościowych:
    5 Why, 8D, Pareto, 5M, A3, FMEA, ITP.
  • Znajomość rysunku technicznego i norm ISO: 9001; 1090; 3834; ITP.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - C1.
  • Odpowiednie zarządzanie czasem pracy.

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Praca w polskiej firmie z wieloletnią tradycją.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy Przemysłowej Baltic (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o.o.  z siedzibą Warszawie (00-400) przy ul. Nowy Świat 6/12 moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez Grupę Przemysława Baltic z siedzibą w Warszawie (00-400) przy ul. . Nowy Świat 6/12 procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, na którą aktualnie aplikuję.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne