Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Jakości

RIVERDI Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • Nowy Świat 36, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RIVERDI Sp. z o. o. Sp. k.

Nowy Świat 36

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości,

  • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów i obsługi reklamacji,

  • Rozstrzyganie problemów jakościowych u dostawców, w produkcji, u klienta, w fazie projektu,

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących,

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej i tworzeniu instrukcji pracy,

  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów, produktów czy usług,

  • Przeprowadzenie audytów wewnętrznych procesu, systemu lub produktu,

  • Udział w audytach zewnętrznych,

  • Audytowanie dostawców - głównie azjatyckich,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży elektronicznej lub podobnej)

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość narzędzi: Control Plan, Flow Diagram, FMEA, MSA, PPAP, 8D, 5Why

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9-15)

  • Realny wpływ na kształt firmy ze względu na płaską strukturę organizacyjną

  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach przemysłowych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • Możliwość nauki języków obcych

  • Możliwość zagranicznych wyjazdów integracyjnych

  • Bezpłatny parking na terenie firmy

  • Dostęp do firmowej biblioteki

  • Świeże owoce oraz kawę i szeroki wybór herbat :)

  • Po upływie 3-miesięcznego okresu próbnego: Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

At Riverdi, we employ the latest display technologies to help engineers and designers achieve their goal: ship products that provide the best possible user experience.

Capacitive touchscreens and smart displays have become the norm for high-performance human machine interfaces.

But with so many display technologies available, building the right combination of screen, processor, panel and coating that fit within a target bill of material can be difficult.

That’s why here at Riverdi we focus on solutions. Modifying our products to support the requirements of customers is our specialty.

Przewiń do profilu firmy