Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości

Zakłady Metalowe Postęp SAO firmie

Zakłady Metalowe Postęp SA

Leona Wyczółkowskiego 16

Gliwice

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • regularny kontakt z klientem w kwestiach jakościowych
  • przekazywanie wymagań klienta członkom zespołów wewnątrz firmy
  • planowanie jakości wyrobu
  • przeprowadzanie procesu zatwierdzenia wyrobu i procesu u klienta (VDA2/PPAP)
  • udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych (FMEA / 8D)
  • udział w rozwiązywanie problemów jakościowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • znajomość systemu zarządzania ISO/TS 16949
  • znajomość podstaw GD&T
  • znajomość zagadnień APQP; PPAP/VDA2; FMEA; Control Plan; MSA
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i dążenie do rozwoju i doskonalenia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdu – prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne