Oferta pracy

Inżynier Jakości

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie jakości dla przydzielonej sekcji produkcyjnej.

  • Wdrażania działań usprawniających jakoś w procesie produkcji TV.

  • Nadzór i koordynacja audytów procesu.

  • Szkolenia z zakresu norm i standardów jakościowych.

  • Wdrażanie i nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi

  • Raportowanie wyników jakościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne.

  • Podstawowa znajomość standardów jakościowych ISO (9001, 14001).

  • Znajomość narzędzi jakościowych.

  • Podstawowa znajomość narzędzi MS Office.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Gotowość do pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku biznesowym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia.

  • Rozwój kompetencji zawodowych w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pakiety sportowe dla pracowników.

  • Dofinansowanie do posiłków