Oferta pracy

Inżynier Jakości - Jakość Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i uczestnictwo w analizie i rozwiązywaniu problemów związanych z reklamacjami wewnętrznymi oraz klienta/8D

  • Analiza problemów jakościowych i prowadzenie spotkań z zainteresowanymi działami produkcyjnymi

  • Zapewnienie właściwej współpracy w zakresie jakości pomiędzy działami, innymi zakładami z grupy firmy oraz ze stronami zewnętrznymi

  • Współtworzenie i koordynacja Planu Kontroli i PFMEA

  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów i zatwierdzania części do produkcji seryjnej

  • Wsparcie produkcji w zakresie wymagań jakościowych, wymagań klienta i szkoleń

  • Diagnozowanie usterek/wad w produkcie

  • Praca z narzędziami kontrolno - pomiarowymi

  • Statystyczna obróbka i analiza danych jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Minimum rok stażu pracy w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży Automotive)

  • Znajomość komponentów elektronicznych oraz zasad prawidłowego ich montażu

  • Praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość zasad prawidłowego lutowania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość norm IATF 16949 oraz VDA

  • Sumienność, dokładność, terminowość w działaniu

  • Aktywność / zaangażowanie w działaniu

  • Nastawienie na pracę zespołową

Mile widziane

  • Znajomość norm IPC

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie wypoczynku, świadczenia pieniężne na święta

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego