Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości - Jakość Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i uczestnictwo w analizie i rozwiązywaniu problemów związanych z reklamacjami wewnętrznymi oraz klienta/8D
  • Analiza problemów jakościowych i prowadzenie spotkań z zainteresowanymi działami produkcyjnymi
  • Zapewnienie właściwej współpracy w zakresie jakości pomiędzy działami, innymi zakładami z grupy firmy oraz ze stronami zewnętrznymi
  • Współtworzenie i koordynacja Planu Kontroli i PFMEA
  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów i zatwierdzania części do produkcji seryjnej
  • Wsparcie produkcji w zakresie wymagań jakościowych, wymagań klienta i szkoleń
  • Diagnozowanie usterek/wad w produkcie
  • Praca z narzędziami kontrolno - pomiarowymi
  • Statystyczna obróbka i analiza danych jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Minimum rok stażu pracy w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży Automotive)
  • Znajomość komponentów elektronicznych oraz zasad prawidłowego ich montażu
  • Praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość zasad prawidłowego lutowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość norm IATF 16949 oraz VDA
  • Sumienność, dokładność, terminowość w działaniu
  • Aktywność / zaangażowanie w działaniu
  • Nastawienie na pracę zespołową

Mile widziane

  • Znajomość norm IPC

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie wypoczynku, świadczenia pieniężne na święta
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego

Inżynier Jakości - Jakość Produkcji, dolnośląskie