Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

    Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w realizacji planu audytów (ISO 9001:2015),

  • udział w ciągłym doskonaleniu procesu, procedur i instrukcji,

  • zarządzanie reklamacjami zgłaszanymi przez klienta,

  • opracowywanie procedur, instrukcji i zarządzanie dokumentacją jakościową,

  • nadzór nad przestrzeganiem systemu,

  • tworzenie i wdrażanie standardów jakościowych,

  • analiza problemów produkcyjnych oraz wdrażanie działań korygujących,

  • przeprowadzanie kontroli jakości dostaw,

  • szkolenie pracowników w zakresie standardów i norm jakościowych,

  • wdrażanie procesów ciągłego doskonalenia w powierzonym obszarze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

  • mile widziane doświadczenie w dziale jakości, w firmie produkcyjnej,

  • znajomość rysunku technicznego, umiejętność jego czytania i interpretacji,

  • obsługa narzędzi i przyrządów kontrolno-pomiarowych,

  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office,

  • samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • dobra znajomość normy ISO 9001.

To oferujemy

  • bezpłatny dojazd autobusami do/z miejsca pracy z/do Warszawy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • dofinansowanie z ZFŚS (wczasy pod gruszą, kolonie, karty przedpłacone, paczki dla dzieci),

  • własny parking.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • transport do pracy z Warszawy

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT DO PRACY

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki, (Warszawa – Konotopa)- zapewniamy bezpłatny transport z Warszawy.

Rekrutacja prowadzona zdalnie oraz w siedzibie firmy.

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Przewiń do profilu firmy