Inżynier Jakości

  • Wykroty (pow. bolesławiecki), Bolesławiec, Jelenia Góra, Lwówek Śląski, Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.03.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: woj. Dolnośląskie, Wykroty, Bolesławiec

    Zakres obowiązków:

    • Analizowanie problemów jakościowych wyrobów gotowych
    • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych,
    • Tworzenie dokumentacji, raportów i analiz dotyczących jakości,
    • Uczestnictwo w tworzeniu procedur jakościowych,
    • Nadzorowanie terminów kalibracji narzędzi pomiarowych,
    • Kontakt z klientami w aspekcie jakości wyrobów gotowych,
    • Uczestnictwo w audytach,

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
    • Dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Znajomość standardów dokumentacji technicznej oraz jakościowej,
    • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office w szczególności Word i Excel,
    • Wiedza w zakresie przyrządów pomiarowych oraz umiejętność nadzorowania ich statusu,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów,
    • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych),
    • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
    • Elastyczne godziny czasu pracy,
    • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
    • Bezpłatny kurs języka niemieckiego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.