Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Jeleśnia (pow. żywiecki), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.
    Aptiv.com

    Aby wesprzeć nasz zespół znajdujący się w Jeleśni, aktualnie szukamy osoby na stanowisko:
    INŻYNIER DS. JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Jeleśnia (pow. żywiecki)

    Obowiązki:

    • zwalnianie procesów i wyposażenia produkcyjnego po zmianach i uruchomieniach
    • audytowanie procesów produkcyjnych i nieprodukcyjnych oraz wdrażanie narzędzi jakości w działania, mające na celu ciągłą poprawę jakości wyrobów
    • przygotowywanie dokumentacji PPAP dla komponentów i wiązek
    • uczestniczenie w pracach zespołów tworzących FMEA i Plan Kontroli oraz prowadzenie grup rozwiązujących problemy
    • wykonywanie analiz zdolności procesów i planowanie działań doskonalących
    • nadzór oraz analiza problemów jakościowych od klientów zewnętrznych i wewnętrznych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
    • doświadczenie w pracy w dziale zapewnienia jakości (min. 2 lata w branży motoryzacyjnej)
    • znajomość jakościowych wymogów i standardów obowiązujących w motoryzacji
      (IATF 16949:2016)
    • posiadanie wiedzy na temat FMEA, Plan Kontroli, PPAP, SPC, MSA, 6 SIGMA
    • znajomość podstawowych narzędzi rozwiązywania problemów; 8D, 5Why, Ishikawa, Pareto
    • umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, kreatywność, komunikatywność, możliwość podróżowania na terenie i poza granicami kraju
    • mobilność, możliwość podróży w kraju i za granicą

     Oferujemy:

    • Ciekawą stabilną praca w nowoczesnej organizacji międzynarodowej
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
    • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając przycisk Aplikuj

    Więcej na stronie: aptivkrakow.pl