Oferta pracy

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

Inżynier jakości

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.O firmie

Elizy Orzeszkowej 5

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Realizację celów jakościowych firmy (poprawa procesów, jakość wewnętrzna, obsługa procesu reklamacji),

  • Bezpośredni kontakt z klientami i dostawcami w ramach procesu zarządzania reklamacjami

  • Analizę procesów oraz ciągłe ich doskonalenie poprzez proponowanie i wdrażanie działań poprawy procesów

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych

  • Nadzorowanie produkcji próbnych, analizę procesu, inicjowanie i nadzorowanie wdrażania akcji korygujących i zapobiegawczych

  • Statystyczną obróbkę i analizę danych jakościowych

Nasze wymagania

  • Praktycznej znajomość narzędzi i metod jakościowych

  • Umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy, skrupulatności, pracy w zespole

  • Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

  • Bardzo dobrej znajomości: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Wykształcenia wyższego i doświadczenia w pracy w dziale jakości

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umiejętności i doświadczenie

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę multisport

  • Prywatne ubezpieczenie COVID-19

  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Grupa Mayr-Melnhof, lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych, właściciel czterech zakładów produkcyjnych na terenie Polski, do swojego zakładu w Józefowie (koło Otwocka), który specjalizuje się w produkcji opakowań wysoko przetworzonych, poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera jakości.

Przewiń do profilu firmy