W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: Udzielam zgody Jotul Poland Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Ponadto, udzielam zgody Jotul Poland Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Inżynier Jakości

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej

  • Kontrola produktów pod względem jakościowym

  • Analizowanie niezgodności, wprowadzanie i koordynowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych

  • Szkolenie pracowników z technik jakościowych

  • Dokonywanie audytów procesu i dokonywanie monitoringu oraz podsumowanie działań naprawczych, wynikłych w trakcie audytów

  • Analiza materiałów zwróconych przez klientów

  • Współpraca z inżynierami procesu, kierownikami działów w celu optymalizacji procesów

  • Współpraca z pracownikami pierwszego nadzoru produkcyjnego (liderzy grup, brygadziści) w celu optymalizacji procesów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (mile widziane studia branżowe – jakość, produkcja, mogą być zaoczne)

  • Doświadczenie w obróbce stali min. 4 lata

  • Nastawienia na współpracę, rozwiązywanie problemów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Mile widziane

  • L6S, praktyczne stosowanie metodologii DMAIC

  • Certyfikat audytora ISO

  • Doświadczenie w projektach greenfield lub rozbudowach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość uczestniczenia w projekcie transferu zakładu produkcyjnego

  • Kulturę organizacyjna opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jotul Poland jest częścią Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild. Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów. Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA. W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje