Inżynier Jakości Klienta

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej zatrudniająca ponad 700 osób, należąca do międzynarodowego koncernu Magna, jednego z liderów na rynku produkcji komponentów motoryzacyjnych, zatrudniającego ponad 169 000 pracowników w 309 fabrykach na całym świece w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko.

    (Q/11/2018)
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Podstawowe obowiązki:

    • Przygotowanie koncepcji jakościowych dla nowych projektów (faza RFQ/ R&D);
    • Opracowanie i aktualizacja planów kontroli;
    • Przeprowadzanie szkoleń dla Audytorów Jakości, Inżynierów Procesu z zakresu realizacji planów kontroli;
    • Udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych;
    • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych (problem solving);
    • Kompletowanie, weryfikacja pełnej dokumentacji (np. PPAP, VDA 2) oraz części wzorcowych w celu uzyskania akceptacji klienta;
    • Zarządzanie reklamacjami klienta zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta oraz procedurami firmy;
    • Nadzór nad wykonaniem testów re-kwalifikacyjnych zgodnie z ustaleniami z klientem i wyznaczonym budżetem;
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, monitorowanie poziomu satysfakcji klienta w zakresie zapewnienia jakości;
    • Koordynowanie przygotowań do audytów klienta (np. audyty procesu).

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • 3 - 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej warunek konieczny;
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego warunek konieczny;
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego;
    • Znajomość wymagań specyfikacji technicznej IATF 16949 i Specyficznych Wymagań Klienta;
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych, znajomość metod rozwiązywania problemów;
    • Znajomość podręczników FMEA, SPC, MSA, APQP, PPAP, zaawansowana znajomość metodologii Control Plan;
    • Dyspozycyjność, gotowość do samodzielnych zagranicznych wyjazdów służbowych
      (prawo jazdy kat. B).

    Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym z branży automotive;
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Dobrą atmosferę pracy;
    • Zdobywanie wiedzy w zakresu nowoczesnych procesów produkcji;
    • Ubezpieczenie na życie;
    • Opiekę medyczną;
    • Program Multisport;
    • Udział w zyskach firmy.
    Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z nami, prześlij do nas swoje CV.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Roździeńskiego 12 w Dąbrowie Górniczej moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Roździeńskiego 12 w Dąbrowie Górniczej moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.