Inżynier Jakości Klienta

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 06.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: IJK/MMI

Obowiązki:

  • utrzymywanie kontaktu z Klientem w obszarze reklamacji oraz nowych uruchomień,
  • zarządzanie jakością w oparciu o analizę SPC,
  • przeprowadzanie analiz ryzyka FMEA,
  • sporządzanie dokumentacji jakościowej,
  • rozwiązywanie problemów związanych z jakością,
  • uczestnictwo w tworzeniu analizy systemu pomiarowego MSA,
  • przeprowadzanie audytów jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze jakości w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • znajomość systemu IATF 16949 (ISO/TS 16949),
  • znajomość narzędzi oraz zagadnień z obszaru jakości tj.: SPC, FMEA, APQP, MSA, metodologia 8D i PPAP,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • orientacja na Klienta.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez kursy językowe, dofinansowanie do studiów, szkolenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się