Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Klienta

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

     Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice
    Nr ref.: IJK/MMI

    Obowiązki:

    • utrzymywanie kontaktu z Klientem w obszarze reklamacji oraz nowych uruchomień,
    • zarządzanie jakością w oparciu o analizę SPC,
    • przeprowadzanie analiz ryzyka FMEA,
    • sporządzanie dokumentacji jakościowej,
    • rozwiązywanie problemów związanych z jakością,
    • uczestnictwo w tworzeniu analizy systemu pomiarowego MSA,
    • przeprowadzanie audytów jakościowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze jakości w branży motoryzacyjnej,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
    • znajomość systemu IATF 16949 (ISO/TS 16949),
    • znajomość narzędzi oraz zagadnień z obszaru jakości tj.: SPC, FMEA, APQP, MSA, metodologia 8D i PPAP,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • orientacja na Klienta.

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • bogaty pakiet socjalny,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez kursy językowe, dofinansowanie do studiów, szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162