Inżynier jakości klienta z j. niemieckim

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 10.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

    Jesteśmy w 19 krajach na świecie, a od prawie 13 lat także w Polsce, gdzie produkuje się najnowocześniejsze modele tarcz hamulcowych oraz zacisków. Obecnie pracuje z nami ponad 2000 pracowników w czterech Zakładach: w Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Niepołomicach.

    W związku z rozbudową Zakładu Obróbki Tarcz w Dąbrowie Górniczej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Nr ref.: IJKN/DG/19

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z klientami w pełnym zakresie aktywności realizowanych przez Dział Jakości
    • Obsługa procesu reklamacji, analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami
    • Zatwierdzenia wewnętrzne oraz obsługa procesu PPAP
    • Uczestnictwo w programie audytów
    • Pomiary komponentów
    • Analiza zwrotów z rynku
    • Udział w tworzeniu dokumentacji jakościowej
    • Zapewnienie właściwego i pełnego serwisu klientom w celu uzyskania i utrzymania właściwego poziomu ich zadowolenia
    • Bezpośredni udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych, technicznych i organizacyjnych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
    • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
    • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
    • Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Mile widziane:

    • Znajomość normy IATF 16949
    • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • Znajomość: PPAP, FMEA, SPC, 8D
    • Praktyczna znajomość metod i narzędzi rozwiązywania problemów
    • Znajomość procesu audytowania
    • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
    • Kontakt z czołowymi klientami automotive
    • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne, kursy językowe)

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV
    za pomocą przycisku aplikuj.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.