Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości (kontakt z klientem)

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

Lodowa 80

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie stałych relacji z klientem w kwestiach jakościowych w tym przygotowanie niezbędnych danych i raportów
  • Przygotowanie dokumentacji APQP/PPAP
  • Zarządzanie poszczególnymi fazami rozwoju projektu pod względem jakościowym zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w trakcie procesu wdrażania nowych produktów i realizacji nowych projektów
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie spraw związanych z rozwojem jakości produktów;
  • Znajomość wymagań klienta i zapewnienie ich przestrzegania w trakcie całego cyklu życia produktu.
  • Zarządzanie reklamacjami od klienta oraz kontakt z klientem na każdym etapie tego procesu
  • Przygotowywanie zakładu do wizyt klienta, audytów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu normy ISO 9001 (mile widziana znajomość IATF 16949)
  • Znajomość narzędzi i metodologii jakościowej (8D, PDCA, APQP/PPAP, FMEA etc.)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości (Kontakt Z Klientem)

Inżynier Jakości (kontakt z klientem), Lodowa 80, Łódź