Oferta pracy

Inżynier jakości (kontakt z klientem)

Robert BoschO firmie

Robert Bosch

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Obsługa reklamacji klienta (0-km + Field)
  • Monitorowanie i poprawa procesu rozwiązywania problemu (np. 8D)
  • Aktualizacja i monitorowanie reklamacji w systemie klienta
  • Przetwarzanie reklamacji w wewnętrznej aplikacji SAP/IQIS
  • Regularna komunikacja między zakładem a centralą w sprawach dotyczących jakości
  • Prowadzenie spotkań  z klientem dotyczących jakości
  • Udział w wizytach i audytach klienta
  • Monitorowanie  oraz przekazywanie zmian klientowi (PPAP)
  • Wsparcie oraz zatwierdzanie działań uruchamiania (Q-gate, wizyty w zakładzie klienta, itd.)
  • Udział w projektach jakościowych

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, jakość, produkcja i pokrewne)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie motoryzacyjnej (obszar jakości lub produkcja)
  • Znajomość wymagań jakościowych firm motoryzacyjnych oraz narzędzi jakości (tj. SPC, FMEA, MSA, PPAP)
  • Biegła znajomość języka anielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy własnej
  • Chęć rozwoju, zaangażowanie i duża motywacja wewnętrzna
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Determinacja i konsekwencja w realizacji zadań

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Wewnętrzne szkolenia zarówno techniczne jak i z kompetencji miękkich
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy