Inżynier Jakości

  • Rawicz, Leszno, Krotoszyn, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, wieloletniego lidera na europejskim rynku związanego z branżą automotive, poszukujemy kandydatów, którzy odpowiedzialni będą za procesy związane z inżynierią produkcji oraz zachowaniem wysokiej jakości produktów.
    Miejsce pracy: Krotoszyn, Leszno, Rawicz
    Nr ref. 181085/4824

    Opis stanowiska:

    • aktywny udział w DFMEA oraz PFMEA,
    • nadzorowanie procesu APQP dla przed serii i produkcji masowej,
    • weryfikacja rozwiązań oraz usprawnień wynikających z Lesson Learnt,
    • udział w zatwierdzaniu procesu i produkcji nowych części u poddostawców,
    • tworzenie kryteriów akceptacji szczegółowych aspektów jakości dostarczanych wyrobów,
    • wdrażanie i wykorzystywanie technik jakościowych w projektach,
    • nadzorowanie procesów dotyczących kontroli budowy prototypów i fazy PPAP,
    • uczestnictwo w audytach Klienta oraz odbioru I sztuki u Klienta (Fit & Function),
    • przeprowadzenie odbioru jakościowego wyrobu fazy PPAP (FAI),
    • tworzenie LL z fazy wdrożenia projektu,
    • raportowanie KPI.

    Wymagania:

    • minimum 1,5 roku doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym, lotniczym,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
    • znajomość rysunku technicznego oraz obsługi pakietu Office,
    • doświadczenie w Zarządzaniu Projektami, w tym znajomość technik jakościowych 8D,
      core Tools (APQP, PPAP, MSA, PFMEA), PDCA, 5S,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferta obejmuje:

    • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
    • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów,
    • system miesięcznych premii, zależnych od jakości i wyników pracy,
    • system ubezpieczeń na życie i opieki zdrowotnej.