Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

GATES POLSKA Sp. z o.o.

  • Jaworzyńska 301, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jaworzyńska 301

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Twoimi głównymi obszarami działań będzie nadzór nad dokumentacją, zarządzanie reklamacjami w szczególności dla klientów z wysokimi wymaganiami jakościowymi

  • Współudział w opracowywaniu i wykonywaniu zaawansowanych planów jakości produktu (APQP) dla nowych i istniejących produktów (analiza, wdrożenia, plany kontroli)

  • Audyty systemu, procesu, wyrobu

  • Raporty 8D

  • Reklamacje do dostawców

  • Zarządzanie i monitorowanie raportów PPAP, FMEA

  • Zarządzanie reklamacjami od klienta

  • Umiejętność analizy działań korygujących/zapobiegawczych

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych dostawców

  • Analiza zwrotu towarów od klienta

  • Doskonalenie procesów w dziale jakości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna znajomość IATF 16949, FMEA, PPAP

  • Znajomość metodologii 8D

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Elastyczność i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość IATF 16949, podręczników AIAG: MSA, SPC, FMEA, PPAP, APQP

  • Praktyczna znajomość metrologii

  • Kwalifikacje auditora wewnętrznego IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001

  • Nadzorowanie wyposażenia do monitorowania i pomiarów

  • Wzorcowanie

  • MSA; SPC; APQP

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Praktyczne posługiwanie się przyrządami kontrolno– pomiarowymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie wypoczynku letniego

  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie 50% Karty Benefit

  • Świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu

  • Paczki mikołajkowe

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dofinansowanie posiłków w kantynie

  • Spotkania integracyjne

  • Dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie