Inżynier Jakości

Wirthwein Polska sp. z o.o.

  • Lodowa 93E, Górna, Łódź, Olechowska 85, Widzew, Łódź

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapobieganie niezgodnościom wyrobu i ich korygowanie zgodnie z przyjętymi normami i procedurami.

  • Jakościowa obsługa klientów przez nadzorowanie produkcji seryjnej i zarządzanie reklamacjami.

  • Wdrażanie nowych projektów, zapewnienie spełnienia wymagań jakościowych nowych oraz bieżących klientów

  • Prowadzanie wewnętrznych szkoleń i audytów dotyczących aspektów jakościowych.

  • Uczestniczenie w tworzeniu planów poprawy jakości oraz strategii zarządzania jakością.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej obszaru jakości.

  • Zarządzanie informacją o wymaganiach i niezgodnościach jakościowych gotowego wyrobu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany absolwent kierunku zarządzanie jakością)

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera jakości / specjalisty ds. jakości w firmie produkcyjnej, branża Automotive będzie dodatkowym atutem.

  • wiedza z zakresu AIAG, praktyczna znajomość APQP, PPAP, SPC, MSA oraz znajomość narzędzi jakościowych np.: 8D, Ishikawa, 5 Why, itp.

  • wcześniejszy udział w jakościowym wdrażaniu nowych projektów (systematyka APQP)

  • umiejętność sporządzania i nadzorowania dokumentacji produkcyjno-jakościowej

  • biegła znajomość jęz. angielskiego

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość podstaw systemu zarządzania jakością zgodnie z IATF 16949 i/lub ISO 9001 mile widziana

  • doświadczenie w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne

  • możliwości rozwoju zawodowego dla zaangażowanych pracowników – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • poczucie współpracy i przyjazną atmosferę

  • pakiet benefitów takich jak: bezpłatna opieka medyczna (liczni lekarze specjaliści, badania), grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia finansowe na Święta)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3.650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej

Przewiń do profilu firmy