Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inzynier Jakości (LQC)

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:
    INŻYNIER JAKOŚCI (LQC)
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • czynny udział w projekcie greenfield
    • bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • darmowe lekcje języka angielskiego
    • kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad wprowadzaniem i utrzymaniem Systemów Zarządzania Jakością (ISO, IATF) i VDA 6.3
    • planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu
    • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
    • podejmowanie działań natychmiastowych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych
    • tworzenie reklamacji do dostawców (raporty 8D)
    • monitoring i analiza rezultatów wykonanych pomiarów i badań (SPC)
    • współudział w rozwoju Systemu Zarządzania Jakością
    • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
    • przeprowadzanie analiz systemów pomiarowych (MSA)
    • ścisła współpraca z działem produkcji

     Wymagania:

    • wykształcenie wyższe preferowane techniczne
    • doświadczenie w pracy w dziale jakości preferowane w branży automotive
    • wiedza praktyczna pod kątem wymagań IATF 16949 i VDA 6.3
    • bardzo dobra znajomość Microsoft Office w szczególności Excel
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność rozwiązywania problemów, działania pod presją czasu

    CV prosimy składać w języku polskim i angielskim
    za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”