Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Erazma Plewińskiego 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zarządzaniem zmianą, wyrobem niezgodnym i odstępstwami produkcyjnymi

  • Zarządzanie laboratorium pomiarowym

  • Nadzór nad procesem napraw produktów (rework)

  • Zarządzanie informacją zwrotną klientów (reklamacje)

  • Rozwiązywanie jakościowych problemów produkcyjnych oraz związanych z materiałem wejściowym

  • Szkolenie pracowników produkcji (tematy związane z jakością)

  • Zarządzanie systemem jakości zgodnie z normą ISO 9001

  • Zarządzanie systemem ESD

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość procesów produkcyjnych, umiejętność rozwiązywania problemów procesowych/jakościowych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana Znajomość zagadnień związanych z zarządzeniem jakością (Problem Solving, Pareto etc.)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowany SAP)

  • Zaawansowany użytkownik MS Office (mile widziana również znajomość MS Access)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Zarządzania Jakością zgodnie z ISO 9001

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie w nowej, miedzynarodowej firmie;

  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy;

  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z poziomu greenfield.

Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudnia blisko 4800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach, oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenie 60 państw.

Jako specjalista w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, interfejsów HMI oraz systemów RFID oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu.

W marcu 2020 uruchomiony został nowy Zakład Produkcyjny w Lublinie. Docelowo zatrudnienie w Firmie znajdzie 250 osób.

Przewiń do profilu firmy