Oferta pracy

Inżynier Jakości

Antal Engineering & Operations O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej m.in. dla przemysłu Automotive, w związku z rozwojem zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: /95/12/2020/HS

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja i wdrażanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie w środowisku produkcyjnym
  • Identyfikowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów
  • Zgłaszanie niezgodności oraz ścisła współpraca z działem SQA
  • Udział przy tworzeniu dokumentacji FMEA, planów kontroli, analiz ryzyka, statystycznej analizy danych
  • Raportowanie z zakresu funkcjonowania procesów zgodnie z polityką jakości

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie: wyższe techniczne
  • Minimum trzy lata doświadczenia w obszarze zapewnienia jakości w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność planowania i wdrażania rozwoju jakości procesów produkcyjnych w oparciu o dane z pomiarów jakości wewnętrznej
  • Umiejętność projektowania i wdrażania nowych narzędzi jakościowych na potrzeby zakładu i klientów
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, Pareto, APQP, PPAP, MSA, SPC)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Wysoka samodzielność i pro aktywność w organizacji pracy

Oferujemy:

  • Innowacyjne wdrożenie pracownika do organizacji
  • Możliwość udziału w ciekawych i rozwojowych międzynarodowych projektach
  • Możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym
  • Pracę w stabilnej organizacji o niskiej rotacji pracowników
  • Pakiet medyczny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy