Oferta pracy

Inżynier Jakości

Rockfin Sp. z o.o.O firmie

  • Pałacowa 9, 83-330, Polska
    Małkowo (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Małkowo k/Żukowa, woj. pomorskie

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową wyrobu
  • Kontrola elementów, materiałów, konstrukcji
  • Kontrola jakości bieżącej produkcji
  • Zlecanie wykonania badań nieniszczących i nadzór nad ich realizacją
  • Udział w próbach końcowych gotowego wyrobu
  • Nadzór nad komponentem, wyrobem niezgodnym
  • Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy
  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości bądź zbliżonym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki i/lub spawalnictwa
  • Uprawnienia VT / IWI

Oferujemy:

  • Interesującą i wymagającą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Szkolenia, możliwość uczenia się i wymiany doświadczeń w projektach dla największych światowych Klientów
  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, studiów i nauki języka obcego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System Home Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy