Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Gardner Aerospace - Mielec Sp. z o.o.

Inżynier jakości

Gardner Aerospace - Mielec Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i wdrażanie działań poprawiających efektywność i wydajność SZJ oraz osiąganie ustalonych wskaźników jakościowych dla zakładu,

  • Opracowanie i wdrażanie dokumentacji jakościowej,

  • Komunikacja z Klientem dotycząca nowych wyrobów i reklamacji z produkcji, audytów oraz działań doskonalących,

  • Przygotowanie analiz i raportów 8D,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych we współpracy z innymi działami firmy,

  • Analiza wskaźników jakościowych i badanie zdolności procesów,

  • Inicjowanie i wdrażanie działań doskonalących,

  • Opracowanie, procedur, Planów Kontroli i instrukcji jakości,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Mile widziana znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001 & AS9100D,

  • Znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością (8D, 5Why, SPC, MSA, PFMEA),

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność, samodzielność,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Bardzo dobra obsługa programów MS Excel, MS Power Point, MS Word

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w środowisku międzynarodowym, w oparciu o standardy pracy branży lotniczej

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat

  • Komfortowe warunki i niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w rozwijającej się firmie