Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Jakości

Polskie Zakłady Lotnicze - A Lockheed Martin Company

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wojska Polskiego 3

Cyranka

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • codzienny kontakt z dostawcami w zakresie jakości dostarczanych wyrobów,

  • przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców krajowych oraz zagranicznych

  • prowadzenie reklamacji niezgodnych materiałów

  • zatwierdzanie i nadzór nad dostawcami

  • akceptacja dokumentacji FAI od dostawców,

  • wyjaśnianie bieżących wątpliwości co do jakości dostarczanych wyrobów,

  • nadzór i ocena działań korygujących i zapobiegawczych deklarowanych przez dostawcę,

  • odzysk kosztów złej jakości od dostawcy,

  • rozwój jakościowy dostawców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (rozmowy z dostawcami),

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość narzędzi i standardów jakościowych,

  • znajomość MS Excel i MS Word w stopniu dobrym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność rozwiązywania konfliktów,

  • duża asertywność,

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,

  • umiejętność współpracy w zespole.

  • mile widziane doświadczenie w obszarze jakości, technologii, zakupów lub produkcji,

  • doświadczenie w audytowaniu

  • szkolenie z zakresu wymagań AS9100 będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne