Oferta pracy

Inżynier jakości

Demant Operations Poland sp. z o.o.

  • Lubieszyńska 59, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Lubieszyńska 59

Mierzyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości;

  • przeprowadzanie i uczestniczenie w audytach zewnętrznych i wewnętrznych oraz produkcyjnych;

  • analiza reklamacji oraz tworzenie raportów reklamacyjnych;

  • weryfikacja i akceptacja produktów oraz procesów;

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji;

  • współpraca z działami w całej organizacji w celu poprawy jakości produktów i procesów produkcyjnych (w tym z działami NPI, R&D i Product Support).

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane zarządzanie jakością i/lub techniczne o profilu mechanicznym,elektronicznym;

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane min. rok);

  • interesujesz się zagadnieniami jakościowymi i produkcyjnymi;

  • znasz narzędzia oraz normy jakościowe;

  • masz doświadczenie w branży związanej z produkcją elektroniki i norm z nią powiązanych (np. IPC-A-610);

  • odnajdujesz się w pracy z wieloma zadaniami oraz w pracy w zespole;

  • znasz język angielski na poziomie dobrym;

  • potrafisz analizować dane i podejmować działania na ich podstawie.

To oferujemy

  • szansę na stanie na straży jakości i bezpieczeństwa produktu;

  • możliwość na kontakt z najnowszymi technologiami produkcji elektroniki i mikroelektroniki (SMT, THT, Reflow, Wave Soldering, AOI);

  • opcję rozwoju swoich kompetencji przy współpracy z większością działów i menedżerów;

  • okazję na codzienną pracę z nowymi zadaniami, dzięki czemu nie zaznasz rutyny;

  • możliwość realnego wpływu na poprawę życia drugiego człowieka.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżka na aparaty słuchowe

  • bezpłatne autobusy

  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy

  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z managerem

3

Spotkanie ofertowe

Aktualnie poszukujemy inżyniera z techniczną wiedzą z zakresu ogólnie pojętej elektroniki i mechaniki, który swoją przyszłość widzi w dziale jakości.

Umożliwiamy rozwój w zagadnieniach z jakości maszynowej produkcji pakietów elektronicznych, procesu SMT (w tym maszynowego nadruku - screen printing i montażu maszynowego Pick & Place) i lutowania w piecach Reflow. Ponadto, możesz się spodziewać wyzwań jakościowych przy kolejnych etapach procesu, tj. testach elektrycznych (FQCE) płyt PCBA i montażu urządzeń finalnych. Będziesz stać na straży jakości procesów produkcji pakietów elektronicznych wzmacniaczy do aparatów słuchowych (flex PCBA) i wspierających je urządzeń, a także płyt głównych i płyt rozszerzeń do audiometrów.

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem. Od ponad stu lat Grupa Demant odgrywa istotną rolę w rozwoju innowacyjnych technologii i know-how, które przyczyniają się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi. Firma jest aktywna i zaangażowana pod każdym względem - począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie. Istotną częścią grupy jest również rozwijająca się działalność w zakresie inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej.

Nasze korzenie w Polsce sięgają, aż do 2007 roku, w którym to firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Oticon Polska Production. Od samego początku specjalizowała się w produkcji aparatów słuchowych, wytwarzanych w głównym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Mierzynie.

Dynamiczny rozwój, połączony z rozbudowaniem oferty i produkowaniem aparatów słuchowych różnych marek oraz poszerzaniem kadr spowodowały w 2013 roku zmianę struktury i powołanie nowej organizacji o nazwie DGS Poland. Następna zmiana nastąpiła w 2019, gdy podjęto decyzję o ujednoliceniu marki w całej globalnej organizacji na Demant.

W Mierzynie (k. Szczecina) zajmujemy się wdrażaniem nowych produktów i wytwarzaniem aparatów słuchowych. W tym miejscu prowadzone jest także Centrum Dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania w Europie. Firma zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i specjalistów.

Przewiń do profilu firmy