Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Mokry Dwór (pow. gdański), pomorskie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność
    w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

    Dla jednego z naszych Klientów, firmy, zajmującej się produkcją różnego rodzaju urządzeń gastronomicznych, poszukuję Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mokry Dwór (pow. gdański)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie
    • pracę z doświadczonym zespołem, możliwość awansu i rozwoju osobistego
    • udział w projektach rozwojowych realizowanych w firmie
    • bogaty pakiet socjalny

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja i nadzór merytoryczny nad certyfikacją urządzeń i produktów
    • tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej
    • organizacja pracy i nadzór nad zespołem Kontrolerów Jakości
    • identyfikacja problemów jakościowych i nadzorowanie działań korygujących
    • raportowanie postępów prac
    • współpraca z działem produkcji i działami wspomagającymi

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (techniczne, zarządzanie jakością, inżynieria produkcji, inne) lub średnie poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - wymóg konieczny
    • minimum 2 lata doświadczenia w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
    • mile widziana znajomość przepisów europejskich i krajowych dotyczących nadawania oznaczeń CE
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • samodzielność w działaniu, zdolność rozwiązywania problemów

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
    • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
    • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
    • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

    Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

    www.gigroup.com.pl