Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

Polplast Polska Sp. z o.o.O firmie

Polplast Polska Sp. z o.o.

Burmistrza Andrzeja Marka 8

Myślenice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań związanych z poprawą jakości
  • Obsługa reklamacji klienta lub reklamacji do dostawców
  • Analiza problemów jakościowych zgłaszanych przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz koordynacja działań korygujących oraz nadzór nad terminową ich realizacją.
  • Monitorowanie wskaźników wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących obszaru prowadzonych działań
  • Przygotowywanie i udzielanie informacji w zakresie prowadzonych spraw i obsługiwanych projektów (Prezentacje, Portale klientów, Przeglądy wewnętrzne)
  • Wspieranie wizyt klientów / dostawców
  • Wspieranie przekazywanie projektów z etapu rozwojowego do produkcyjnego
  • Koordynacja działań związanych z zabezpieczeniem jakości dostaw do klienta po stwierdzonych niezgodnościach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub specjalistyczne kierunkowe
  • Znajomość metod w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych i nie tylko (5WHY, Ishikawa, 6-sigma, …)
  • Znajomość standardów i narzędzi jakościowych (ISO 9001, IATF 16949, SPC, FMEA, CP)
  • Wysokie zdolności komunikacyjne w kontaktach z klientami lub dostawcami
  • Dobra znajomość oprogramowania pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym argumentem
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Szkolenia językowe (angielski, niemiecki, francuski)
  • Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • udział w ciekawych projektach

Firm produkcyjna zajmująca się produkcją komponentów z tworzyw sztucznych dla wielu branży przemysłu, poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Jakości. Osoby z doświadczeniem w zakresie współpracy z klientami lub z dostawcami będą preferowane.

Chcemy rozwijać nasze możliwości i umiejętności w obszarze poprawy jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług.

Inżynier Jakości, Burmistrza Andrzeja Marka 8, Myślenice