Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Jakości

Exact Systems Sp. z o.o.

14 00015 000 brutto / mies.
  • 86919 Utting am Ammersee, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór w obszarze jakości – wadliwe komponenty dostarczane do zakładu klienta,

  • zarządzanie problemami dotyczącymi jakości,

  • prowadzenie i nadzorowanie działań poreklamacyjnych i zapobiegawczych zgodnie ze standardem automotive (8D, Ishikawa, Pareto, analiza ryzyka),

  • uczestnictwo w audytach.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie na tożsamym stanowisku,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia (b2b, umowa zlecenie),

  • atrakcyjna stawka podstawowa: 19€ brutto/h,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów za dojazdy,

  • szkolenie wdrażające,

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • mieszkanie służbowe

Aktualnie do Zakładu zajmującego się projektowaniem oraz produkcją elementów szklanych dla branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości.

Lokalizacja: Niemcy, 86919 Utting am Ammersee.

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy