Oferta pracy

Inżynier Jakości

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wodna 3, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.

Wodna 3

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych oraz podejmowanie działań w celu ciągłej poprawy jakości

  • Definiowanie, utrzymywanie i optymalizacja systemu kontroli dla procesów i produktów

  • Analiza i koordynowanie prac zespołów do spraw rozwiązywania problemów jakościowych

  • Zarządzanie procesem reklamacji 8D praz zatwierdzaniem części do produkcji seryjnej PPAP

  • Zapewnienie świadomości i wiedzy pracowników w zakresie obowiązujących norm i standardów jakościowych oraz wymagań Klienta

  • Współpraca z Klientem , uczestnictwo w audytach , spotkaniach i telekonferencjach dotyczących rozwoju produktu i rozwiązywania problemów jakościowych

  • Uczestnictwo w procesie APQP oraz opracowywanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz centralą w zakresie poprawy jakości

  • Współpraca z metrologiem w zakresie projektowania sprawdzianów kontrolnych

  • Uczestnictwo w procesie wdrażania zmian

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowana wiedza z zakresu materiałoznawstwa, metalurgii, technologii procesów)

  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej)

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • znajomość metodologii APQP, PPAP

  • praktyczna znajomość narzędzi jakości 8D, FTA, 5 Why, Plan Kontroli, FMEA, Statystyka , MSA

  • znajomość rysunku technicznego (mile widziane umiejętności GD&T)

  • znajomość specyfikacji technicznej ISO IATF 16949 oraz VDA będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia, dynamika działania, decyzyjność, praca w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do twojego doświadczenia i kompetencji

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medyczną Luxmed

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie z możliwością tworzenia i rozwoju standardów na poziomie Grupy

  • Praca w młodym, przyjaznym środowisku otwartym na nowe pomysły

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy