Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.

Wodna 3

Niepołomice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych oraz podejmowanie działań w celu ciągłej poprawy jakości
  • Definiowanie, utrzymywanie i optymalizacja systemu kontroli dla procesów i produktów
  • Analiza i koordynowanie prac zespołów do spraw rozwiązywania problemów jakościowych
  • Zarządzanie procesem reklamacji 8D praz zatwierdzaniem części do produkcji seryjnej PPAP
  • Zapewnienie świadomości i wiedzy pracowników w zakresie obowiązujących norm i standardów jakościowych oraz wymagań Klienta
  • Współpraca z Klientem , uczestnictwo w audytach , spotkaniach i telekonferencjach dotyczących rozwoju produktu i rozwiązywania problemów jakościowych
  • Uczestnictwo w procesie APQP oraz opracowywanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz centralą w zakresie poprawy jakości
  • Współpraca z metrologiem w zakresie projektowania sprawdzianów kontrolnych
  • Uczestnictwo w procesie wdrażania zmian

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowana wiedza z zakresu materiałoznawstwa, metalurgii, technologii procesów)
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość metodologii APQP, PPAP
  • praktyczna znajomość narzędzi jakości 8D, FTA, 5 Why, Plan Kontroli, FMEA, Statystyka , MSA
  • znajomość rysunku technicznego (mile widziane umiejętności GD&T)
  • znajomość specyfikacji technicznej ISO IATF 16949 oraz VDA będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia, dynamika działania, decyzyjność, praca w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do twojego doświadczenia i kompetencji
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medyczną Luxmed
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ciekawa praca w rozwijającej się firmie z możliwością tworzenia i rozwoju standardów na poziomie Grupy
  • Praca w młodym, przyjaznym środowisku otwartym na nowe pomysły

Inżynier Jakości, Wodna 3, Niepołomice