Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości ( nowe projekty )

  • Lwówek Śląski, Jelenia Góra, Bolesławiec, Jawor, Legnica, Złotoryja, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości

(nowe projekty)

PWR/PMO/122017/QE

Aktualnie poszukujemy kilku osób na stanowisko Inżynier Jakości. Są to stanowiska związane z jakością procesu, dostawców, klientów oraz SZJ.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie, aktualizacja oraz bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej wyznaczonych projektów
  • Kontakt z dostawcami/klientami
  • Zatwierdzanie nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach i procesach
  • Wdrażanie metod poprawiających funkcjonowanie systemów jakości
  • Analiza pojawiających się nieprawidłowości i niezgodności zgodnie z raportami 8D
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji
  • Szkolenie pracowników w obszarze zapewnienia jakości
  • Monitorowanie oraz raportowanie rezultatów pracy przełożonemu
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe  - preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobny stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość narzędzi i  metod jakościowych
  • Znajomość norm ISO 9001
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Nasz klient oferuje:

  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną wyzwań i kontakt z międzynarodowym środowiskiem
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasną i klarowną ścieżkę kariery
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.