Oferta pracy

Inżynier Jakości Nowych Projektów

FaureciaO firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i doskonalenie metod kontroli wyrobów

  • Aktywne uczestnictwo w procesie APQP

  • Planowanie i realizacja działań wynikających z audytu PQA i S/R

  • Utrzymanie dobrych relacji i kontakt z Klientem

  • Rozpatrywanie uwag i reklamacji od Klientów w okresie SOP + 6 miesięcy

  • Inicjowanie i weryfikacja działań korygujących i zapobiegawczych

  • Konstruktywne uczestnictwo w ustalonych pracach zespołowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale jakości w branży Automotive

  • Praktyczna znajomość: IATF 16949, PFMEA, DFMEA , APQP, Control Plan, raport 8D i inne narzędzia analityczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność tworzenia procedur i instrukcji oraz efektywnego planowania i raportowania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Faurecia

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy