Inżynier Jakości (NPI) / Quality Engineer (NPI)

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych produktów poprzez analizę ryzyka i opracowywanie dokumentacji jakościowej;

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie wyników jakościowych;

  • Weryfikowanie niezgodności jakościowych;

  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynacja wdrożenia tych działań;

  • Kontakt oraz prowadzenie i udział w audytach klientów i dostawców;

  • Wdrażanie SPC w KK Wind Solutions Polska w rekomendowanych i wymaganych obszarach;

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zasad i narzędzi jakościowych oraz wdrażanie nowych pracowników Działu Jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe lub mechaniczne);

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów;

  • Praktyczna znajomość standardów oraz technik i narzędzi jakościowych: APQP/PPAP, 8D, 5why, PDCA, A3, Ishikawa Diagram,MSA, listy kontrolne, itp.;

  • Umiejętność samodzielnego tworzenia i analizowania PFMEA, CP;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 3 lata;

  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Znajomość i doświadczenie w obszarze Lean Manufacturing;

  • Umiejętność analitycznego myślenia; współpracy w zespole, komunikatywność, asertywność;

  • Zdecydowanie, zdyscyplinowanie oraz konsekwencja w działaniu;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu audytów oraz posiadanie Licencji NDT-VT1, VT2.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Osoba zatrudniona na stanowisku Lead NPI Engineer - Quality Assurance będzie odpowiedzialna w głównej mierze za wdrażanie nowych produktów na linie produkcyjne z zapewnieniem odpowiedniego poziomu jakościowego oraz procesu produkcyjnego, eliminację oraz analizę przyczyn niezgodności materiałowych, podejmowanie działań korekcyjnych i prewencyjnych. Ponadto osoba ta będzie brała udział w audytach klienta oraz do jej obowiązków będzie należało utrzymanie odpowiednich – satysfakcjonujących relacji z klientem.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.