Oferta pracy

Inżynier Jakości – obróbka metali

Domino Executive SearchO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej – obróbka metali, poszukujemy kandydatur na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wsparcie kadry kierowniczej w realizacji strategii firmy w zakresie jakości
  • Koordynacja, usprawnienia i doskonalenie procesów produkcyjnych pod kątem jakościowym w zakładzie produkcyjnym
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i proponowanie akcji zapobiegawczych w tym zakresie
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i procedur w obszarze zarządzania jakością
  • Optymalizacja procesów w celu zapewnienia najwyższych standardów produkcyjnych
  • Współpraca z klientami w celu rozpatrywania reklamacji oraz zapewnienia jakości dostarczanych materiałów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży obróbki metali
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dociekliwość i zorientowanie na znalezienie rozwiązania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy