Oferta pracy

Inżynier Jakości - obszar produkcji tabletek i kapsułek

The Hut.com (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Działalność The Hut Group (THG) jest skupiona na zdrowiu, urodzie i prestiżowych odżywkach sportowych. Firma jest właścicielem i dystrybutorem wielu wiodących marek w tym LookFantastic.com, ESPA, Illamasqua, Grow Gorgeous, Mamma Mio, Mio Skincare i MyProtein.com – światowej marki odżywki sportowej.

Obecnie w związku z dalszym rozwojem części produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Jakości (obszar produkcji tabletek i kapsułek)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego.
  • Transfer technologii.
  • Walidacja procesów technologicznych.
  • Przeprowadzanie testów jakościowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w transferze technologii.
  • Praktyczna znajomość wymogów standardów BRC, HACCP, GMP, GHP i podobnych np. ISO, MHRA.
  • Znajomość j. angielskiego (poziom min. B2).
  • Wykształcenie kierunkowe: technologia spożywcza / technologia żywności / farmacja / inżynieria procesowa przemysłu spożywczego lub pokrewne.
  • Praktyczne umiejętności obsługi pakietu Office.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy kontroli jakości produkcji spożywczej / farmaceutycznej / ewentualnie chemicznej.
  • Uczestnictwo w projektach transferu technologii /  metod laboratoryjnych / uruchamianie nowych linii produkcyjnych.
  • Znajomość procesów walidacji.

Oferujemy Ci:

atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, możliwość korzystania z transportu pracowniczego)
możliwość rozwoju zawodowego, również w ramach Grupy The Hut

możliwość aktywnego współtworzenia całkiem nowej inwestycji w Polsce, trzeciej w The Hut Group.
pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole ludzi ceniących wzajemne relacje i wymianę doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy