Inżynier Jakości

Essity Operations Poland Sp. z o.o.

  • 3 Maja 30A, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

3 Maja 30A

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowywanie i zatwierdzanie dokumentacji

  • Przygotowywanie i nadzorowanie procesu walidacji dla nowych projektów (plan walidacji, wyniki, wnioski, decyzje)

  • Koordynowanie działań CAPA oraz procesu ciągłego doskonalenia Systemu Jakości

  • Zapewnianie zgodności produktu z wymaganiami klienta

  • Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania

  • Prowadzenie SGA dla wybranych tematów w technologii/obszarze

  • Czynny udział w analizach ryzyka (FMEA, HACCP)

  • Miesięczne raportowanie wyników jakościowych

  • Wspieranie procesu szkolenia pracowników i weryfikacja ich wiedzy

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, Flow Chart, 8D, SPC)

  • Znajomość wymagań norm ISO 9001, BRC, IFS, FSC

  • Znajomość zasad walidacji jakościowej nowych projektów

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Orientacja na zadania oraz na Klienta

  • Umiejętność działania w grupie i pod presją czasu

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • Pracę na jedną zmianę

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy

  • Darmowe napoje i dofinansowanie posiłków w naszej kantynie

  • Możliwość skorzystania min. z pakietu medycznego, usług lekarza zakładowego, kart Multisport, karnetów na basen, sklepiku przyzakładowego,

  • Pracę w przyjaznych warunkach (klimatyzowana hala produkcyjna, system 5S)

  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne

  • i znacznie więcej :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. Produkty Essity sprzedawane są w ponad 150 krajach, a firma zatrudnia 48 000 pracowników na całym świecie. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA.

Przewiń do profilu firmy