Inżynier Jakości

  • Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-25
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-04-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Essity to wiodąca globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach, a firma zatrudnia 48,000 pracowników na całym świecie. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA. Więcej informacji na www.essity.com.

    W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zakładu w Oławie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Oława

    Główne zadania:

    • Nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowywanie i zatwierdzanie dokumentacji (zgodnie z normą ISO 9001, PFMEA, raporty 8D)
    • Przygotowywanie i nadzorowanie procesu walidacji dla nowych projektów
    • Koordynowanie działań CAPA oraz procesu ciągłego doskonalenia Systemu Jakości
    • Zapewnianie zgodności produktu z wymaganiami klienta
    • Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania
    • Czynny udział w analizach FMEA
    • Miesięczne raportowanie wyników jakościowych
    • Wspieranie procesu szkolenia pracowników

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
    • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, Flow Chart, 8D, SPC)
    • Znajomość wymagań norm ISO, BRC, IFS, FSC
    • Znajomość zasad walidacji jakościowej nowych projektów
    • Zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( B2/C1)
    • Orientacja na zadania oraz na Klienta
    • Umiejętność działania pod presją czasu
    • Łatwość w kontaktach interpersonalnych
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą
    • Pracę na jedną zmianę
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy
    • Darmowe napoje i dofinansowanie posiłków w naszej kantynie
    • Możliwość skorzystania min. z pakietu medycznego, usług lekarza zakładowego, kart Multisport, karnetów na basen, sklepiku przyzakładowego,
    • Pracę w przyjaznych warunkach (klimatyzowana hala produkcyjna, system 5S)
    • Wyjścia i wyjazdy integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez Pracuj.pl lub o przyniesienie CV bezpośrednio do fabryki (ul. 3 Maja 30 A, Oława).

    Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie przy ul. 3 Maja 30A na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach Essity, w tym w kraju trzecim - Rosji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

    Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.