Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Oleśnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oleśnica

    Obowiązki:

    • wypełnianie specyficznych wymagań klientów, w tym w szczególności uczestniczenie i nadzorowanie procesu zatwierdzania części do produkcji seryjnej (PPAP),
    • współpraca z klientami oraz utrzymywanie z nimi regularnych kontaktów,
    • nadzorowanie oraz uczestniczenie w procesach reklamacyjnych i gwarancyjnych,
    • czynny udział i prowadzenie audytów i wizyt klientów,
    • analizowanie jakości i rozwijanie dostawców.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • dobra znajomość normy IATF 16949,
    • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym,
    • dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie i piśmie (codzienna komunikacja), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pośrednictwem przycisku aplikuj.