Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego CelsaGoroup poszukuje do pracy na stanowisko:

    INŻYNIER JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    Główne zadania:

    • analiza problemów jakościowych produktów i procesów za pomocą narzędzi analitycznych i narzędzi zarządzania jakością
    • wspieranie Wydziałów Produkcyjnych w określaniu standardów jakościowych
    • monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych
    • przeprowadzanie analiz wewnętrznych niezgodności oraz nadzorowanie wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych
    • kontrola technologii na zgodność z wymaganiami klienta

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – preferowana specjalizacja – metalurgia, inżynieria materiałowa
    • bardzo dobra znajomość Ms Office
    • znajomość rysunku technicznego
    • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
    • znajomość systemu SAP
    • doświadczenie na stanowisku w Dziale Jakości w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

    Z nami masz szansę:

    • zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie o bogatych tradycjach hutniczych,
    • poznać nowoczesne metody zarządzania w oparciu o TQM (Total Quality Management),
    • poznać metody oraz narzędzia wykorzystywane w pracy w firmie zachowującej najwyższe standardy jakości

    Oferujemy

    • stałą pracę w międzynarodowej firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Administratorem danych jest Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowiec Św. 27-400, Samsonowicza 2 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom