Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości - p.o. Kierownika Jakości

TMR Plastics Sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 5

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości procesów produkcyjnych, ciągłe doskonalenie procesów, audyty wewnętrzne.

  • Zapewnienie jakości i organizacja kontroli wyrobu gotowego.

  • Doskonalenie systemu zarządzania jakością w procesach produkcyjnych (zgodnie z IATF 16949, VDA oraz wymaganiami klientów).

  • Wsparcie działu sprzedaży we wdrożeniach nowych projektów (SCR, APQP, PPAP).

  • Udział w nadzorze nad procesem reklamacji, przeprowadzanie analiz przyczynowo skutkowych. Planowanie oraz wdrażanie planów naprawczych.

  • Pełnienie obowiązków Kierownika Jakości: koordynacja pracy podległego zespołu oraz nadzór nad wszelkimi aspektami jakościowymi Firmy w porozumieniu z Zarządem.

  • Współpraca z działami firmy (produkcja, laboratorium, R&D, DUR), inicjowanie działań pro jakościowych, prowadzenie szkoleń pracowników.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom C1).

  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne lub w zakresie zarządzania jakością).

  • Minimum 5 letnie doświadczenia na stanowisku Inżyniera J akości w zakładzie produkcyjnym w branży automotive.

  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001, IATF 16949, VDA (mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego).

  • Znajomość metodologii oraz narzędzi jakościowych: PPAP, APQP, FMEA, MSA, SPC, Flow Chart, Control Plan, Problem Solving: 8D, 5W.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Biegła obsługa narzędzi pakietu MS Office.

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja czasu pracy swojego oraz zespołu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach realizowanych dla renomowanych Klientów.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

  • Umowa o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia współpracy na stanowisku Inżyniera Jakości.

  • Pakiet benefitów, w tym m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sodexo flexi pass, karta sportowa.

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Pakiet szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

TMR Plastics jest jednym z wiodących producentów technicznych części z tworzywa sztucznego dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy i dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym, oferuje kompleksowe rozwiązania produktowe, w tym między innymi dobiera materiały termoplastyczne najlepiej spełniające potrzeby technologiczne klientów. Więcej informacji o firmie można przeczytać na www.tmr.pl.

Przewiń do profilu firmy