Oferta pracy

Inżynier Jakości

Aircom Automotive O firmie

Aircom Automotive

Fabryczna 20B

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Aircom jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową produkcją zestawów naprawczych do opon zawierających kompresor i uszczelniacz. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i elektroniki, głównie pod kątem jazdy autonomicznej. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się Polsce
i w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

W AIRCOM PRODUKUJEMY:

  • kompresory
  • butelki
    z uszczelniaczem
  • zestawy naprawcze
    do opon
  • oprogramowania
    pod kątem jazdy autonomicznej

Zadania

  • wykonywanie analiz systemów pomiarów
  • wykonywanie dziennych analiz statystycznych
  • wprowadzanie akcji usprawniających wydajność i obniżających poziom braków
  • uczestniczenie przy tworzeniu FMEA
  • rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu narzędzi jakościowych
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (Control Plan) i tworzeniu instrukcji pracy
  • sporządzanie audytów produktu
  • wspieranie działu jakości w bieżących działaniach

Nasze oczekiwania

  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym
  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • praktyczna znajomość narzędzi i metod jakościowych:  MSA, FMEA, SPC, 8D, 5 Why
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

OFERUJEMY CI:

  • prywatną
    opiekę medyczną
  • elastyczne
    godziny pracy
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy