Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

Formel D Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie reklamacji klientów w oparciu o raporty 8D i wdrażanie działań naprawczych
  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych związanych z komponentami dostawców
  • Aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych (Flow Chart, FMEA, Control Plan, APQP)
  • Monitorowanie wyników pomiaru procesu oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Przeprowadzenie procesu zatwierdzania produktów u klienta – PPAP
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych procesu, systemu lub produktu u Klienta
  • Nadzorowanie i przestrzeganie wymagań Klienta

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski w zakładach produkcyjnych naszych klientów (OEM, TIR 1)
  • Gotowość do pracy w delegacji na kilka tygodni lub miesięcy
  • Gotowość do pracy (od poniedziałku do piątku, od 3 do 5 dni w zależności od projektu)
  • Mile widziane osoby, które chcą wziąć udział w projektach zagranicznych (Europa, Ameryka Północna)
  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne np. zarządzanie jakością
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, język niemiecki mile widziany
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (rysunki, normy itp.)
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, 8D, Flow Chart, FMEA, Control Plan, APQP)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie w ramach współpracy B2B w ramach, której możesz skorzystać z: ulgi na start, preferencyjnych stawek ZUS przez 24 miesiące, wliczania wydatków w koszty samozatrudnienia, z dotacji unijnych
  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Komplet narzędzi współpracy wysokiej jakości (telefon, laptop)
  • Współpracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
  • Dostęp do unikalnej wiedzy, która pozwoli się Tobie rozwinąć jako Inżynierowi jakości
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Formel D Polska Sp. z o.o.

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Inżynier Jakości, podkarpackie