Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Police, Szczecin, Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PMC Hydraulika Sp. z o.o.

    PMC Hydraulika Sp.z o.o powstała w 2011 roku i należy do koncernu PMC Hydraulisc prowadzonego w 11 krajach. PMC Hydraulika specjalizuje się w montażu systemów hydrauliki siłowej i układów smarowania.

    Miejsce pracy : Rosówek 24

    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Police (okolice), Szczecin (okolice), Kołbaskowo (pow. policki)
    Opis stanowiska:
    • Rozpatrywanie reklamacji Klienta: wewnętrzna koordynacja procesu, raportowanie 8D
    • Nadzór, analiza i raportowanie wskaźników jakościowych
    • Rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych wewnętrznych
    • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • Wspieranie analiz pFMEA, opracowanie i wdrażanie planów kontroli
    • Wsparcie jakościowe dla produkcji
    • Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości
    • Współpraca z inżynierem procesu przy wdrażaniu nowych produktów
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe technicznDoświadczenie w dziale jakości w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA,  PPAP, 8D
    • Bardzo dobre umiejętności analityczne
    • Umiejętność definiowania przyczyn źródłowych problemu
    • Proaktywność i samodzielność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Kwalifikacje auditora wewnętrznego ISO 9001 mile widziane

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • samodzielne stanowisko pracy
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • opiekę medyczną i inne benefity

    Miejsce pracy: Rosówek 24

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.