Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

Exide Technologies S.AO firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad spełnianiem wymagań Klienta od strony zapewnienia jakości procesu produkcji akumulatorów

  • współpraca z kluczowymi klientami sektora OE

  • prowadzenie analizy Procesu Produkcyjnego w oparciu o wskaźniki jakościowe

  • bieżąca komunikacja z Klientem dot. aspektów jakościowych

  • monitoring wskaźników jakościowych dla procesów wewnętrznych

  • aktywne uczestnictwo w grupach ciągłego doskonalenia

Podział czasu pracy
60%

Praca w biurze

40%

Praca na produkcji

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 – letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym w dziale jakości, preferowane w sektorze automotive dostarczającym na rynek OE

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane chemiczne lub zarządzanie jakością

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności Excel

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

  • znajomość zagadnień jakościowych związanych z IATF 16949:2016, VDA 6, PPAP, APQP, FMEA,

  • zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why?/Fishbone)

  • kreatywność i zdolność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • specjalistyczne szkolenia i kontakt z zespołami projektowymi klientów (inżynierowie, audytorzy, managerowie jakości)

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • pracę w zgranym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • premia świąteczna

  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla pracownika

  • benefity w systemie kafeteryjnym

  • preferencyjna oferta ubezpieczenia medycznego

Oferujemy możliwość dołączenia do wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie magazynowanej energii elektrycznej dla rynków motoryzacyjnych i przemysłowych.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą z doświadczeniem i osiągnięciami, zorientowaną na osiąganie celów, mającą własne pomysły i inicjatywę.