Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

UNILEVER POLSKA PoznańO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołów fabrycznych w pracy nad poprawą jakości oraz eliminacją strat jakościowych,
  • Udział oraz prowadzenie analiz przyczyn źródłowych, wynikających z incydentów i nieprawidłowości jakościowych oraz proponowanie CAPA,
  • Inicjowanie projektów doskonalących w ramach jakości,
  • Prowadzenie projektów jakościowych, z wykorzystaniem metodologii WCM,
  • Wdrażanie i egzekwowanie zasad GMP i GHP oraz tworzenie i komunikowanie procedur i instrukcji,
  • Praca na rzecz podnoszenia świadomości jakościowej poprzez inicjowanie szkoleń, warsztatów i komunikacji,
  • Udział w projektach wdrożeniowych oraz inwestycyjnych – nowe wyroby, opakowania, procesy, maszyny oraz modyfikacje technologiczne,
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w fabryce (produkcja, technologia i innowacja, planowanie, logistyka) oraz innymi fabrykami Unilever oraz magazynami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Zarządzanie Jakością, Biotechnologia),
  • Doświadczenie min. 3 letnie w pracy w obszarze jakości,
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Znajomość systemu HACCP,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP ERP,
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego FSSC 22000,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i zdolność szybkiego uczenia się,
  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie FMCG w standardzie World Class Manufacturing,
  • Udział w projektach i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy,
  • Bogaty pakiet pracowniczy - Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.,
  • Pracę, o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości, która ma znaczenie dla nas i miliona konsumentów na całym świecie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Inżynier Jakości, Poznań