Oferta pracy

Inżynier Jakości

UNILEVER POLSKA Poznań

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołów fabrycznych w pracy nad poprawą jakości oraz eliminacją strat jakościowych,

  • Udział oraz prowadzenie analiz przyczyn źródłowych, wynikających z incydentów i nieprawidłowości jakościowych oraz proponowanie CAPA,

  • Prowadzenie projektów jakościowych, z wykorzystaniem metodologii WCM,

  • Wdrażanie i egzekwowanie zasad GMP i GHP

  • Praca na rzecz podnoszenia świadomości jakościowej poprzez inicjowanie szkoleń, warsztatów i komunikacji,

  • Udział w projektach wdrożeniowych oraz inwestycyjnych – nowe wyroby, opakowania, procesy, maszyny oraz modyfikacje technologiczne,

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w fabryce (produkcja, technologia i innowacja, planowanie, logistyka) oraz innymi fabrykami Unilever oraz magazynami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Zarządzanie Jakością, Biotechnologia),

  • Doświadczenie min. 3 letnie w pracy w obszarze jakości,

  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Znajomość systemu HACCP,

  • Mile widziana znajomość systemu SAP ERP,

  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego FSSC 22000,

  • Umiejętność podejmowania decyzji i zdolność szybkiego uczenia się,

  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie FMCG w standardzie World Class Manufacturing,

  • Udział w projektach i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie,

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy,

  • Bogaty pakiet pracowniczy - Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne itp.,

  • Pracę, o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości, która ma znaczenie dla nas i miliona konsumentów na całym świecie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne