Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz rynkach międzynarodowych poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania na stanowisku:

    • nadzór na procesem produkcyjnym poprzez: codzienną kontrolę realizowanych procesów i produkowanych wyrobów, bieżącą kontrolę wskaźników i rozwiązywanie pojawiających się problemów jakościowych,
    • ustalanie niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych,
    • przeprowadzania audytów procesu i produktu,
    • inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w porozumieniu z pracownikami wszystkich działów,
    • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej związanej z realizacją procesów produkcyjnych,
    • analiza wyników audytów,
    • zarządzanie reklamacjami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne poparte kilkuletnią praktyką w dziale jakości,
    • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość systemu SAP
    • umiejętność posługiwania się narzędziami jakości
    • znajomość MS-Office (szczególnie Excel)
    • umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie,
    • atrakcyjne warunki pracy – w tym umowa o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego, szeroki wybór szkoleń,
    • szereg benefitów, w tym m.in.: dodatkowa opieka medyczna, karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."