Inżynier Jakości

  • Robakowo (pow. poznański), Poznań, Śrem, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    PF Logo Express to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się dekorowaniem szerokiej gamy produktów promocyjnych. Nasza siedziba znajduje się w nowoczesnym parku logistyczno-produkcyjnym w Robakowie k. Gądek. Wyjątkowa atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu, a także nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie to wartości, na które stawiamy w naszym zespole. Jeśli chcesz do niego dołączyć, szukasz pewnej i stabilnej pracy oraz nowych wyzwań aplikuj na stanowisko:

    W związku z intensywnym rozwojem, powiększamy nasz zespół Inżynierów Jakości.
    Aplikuj, jeśli szukasz pewnej i stabilnej pracy oraz nowych wyzwań!

    Miejsce pracy: Robakowo k. Gądek

    Lubisz analizować problemy jakościowe i poszukiwać dla nich optymalnych rozwiązań?

    Jesteś osobą samodzielną w działaniu, która potrafi wykorzystywać wiedzę teoretyczną
    i dotychczasowe doświadczenia?

    Chcesz mieć realny wpływ na budowanie standardów jakościowych w firmie będącej europejskim liderem w swojej branży?

    W takim razie to Ciebie szukamy!

    Twoje codzienne zadania:

    • Analiza problemów i poszukiwanie przyczyn niezgodności
    • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań zaistniałych problemów
    • Proponowanie nowych procesów i rozwiązań jakościowych
    • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych
    • Komunikacja z Biurami Sprzedaży w zakresie reklamacji Klienta
    • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń i rozwój dobrych praktyk w organizacji

    Oczekiwania:

    • Znajomość metod i technik zarządzania jakością
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe związane z zapewnieniem jakości
    • Otwartość na współpracę i proaktywna postawa
    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Mile widziane będzie doświadczenie w obszarze produkcji

    Warunki zatrudnienia:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – umowa na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym i rocznej umowie na czas określony
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Nagroda kwartalna
    • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16
    • Atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy lub bezpłatny transport pracowniczy ze Śremu
    • Świadczenia dodatkowe: Karta MultiSport, ubezpieczenie pracownicze i dodatki świąteczne

    Jeżeli film nie wyświetla się poprawnie, znajdziesz go pod adresem: www.link.do/PFLE

    PF Logo Express sp. z o.o.
    ul. Żernicka 22, Robakowo, 62-023 Gądki